Gå til innhold

Om oss

Om Trappekompaniet

Hos oss er hver eneste trapp og kunde like viktig, og alle blir individuelt behandlet. I samarbeid med deg leverer vi komplette trapper ferdig montert, fullstendig skreddersydd etter dine ønsker og behov. Enten du velger en enkel eller mer påkostet modell kan du være helt trygg på at kvaliteten er på topp.

Våre egne montører er spesialister på montering av trapper og vi tilbyr montering til fast pris. Vi har montører som dekker hele Østlandet og området ned til Kristiansand samt i områdene rundt Bergen, Trondheim, Bodø, Lofoten og Tromsø. Vi har montert trapper både i Kautokeino og på Svalbard, men da kommer reisekostnader som tillegg.

Kontaktinformasjon

Mandag – Fredag: 08:00-16:00

Telefon: 94 80 44 44
post@trappekompaniet.no
Postboks 975, 9260 N-Tromsø

Faktura: EHF / faktura@trappekompaniet.no
Org.nr: NO-993 135 852 MVA

Våre ansatte

Kontaktinfo ansatte

Tromsø (Hovedkontor/Showroom)

+47 94 80 44 44

post@trappekompaniet.no

Rådhusgata 3 (Se på kart)

Kristiansand (Selger/Showroom)

+47 41 50 88 88

sverre@trappekompaniet.no

Vestre Strandgate 19 B (se på kart)

Oslo (Selger)

Svein Fredriksen

+47 91 33 81 11

svein@trappekompaniet.no

Tønsberg (Selger)

Jostein Christensen

+47 91 33 33 35

jostein@trappekompaniet.no

Bergen (Selger)

Roald Rosenlund

+47 95 78 44 74

roald@trappekompaniet.no

Alta (Selger)

Randi Emaus

+47 90 86 33 37

randi@trappekompaniet.no

Fredrikstad (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Fjeldstad Bygg

+47 69 35 45 60

post@fjeldstad-bygg.no

Gamle Ålevei 11, 1624 Gressvik (Se på kart)

Larvik (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Sørum Trevare

+47 33 13 90 90

post@sorum-trevare.no

Elveveien 15, 3262 Larvik (Se på kart)

Bergen (Forhandler/Showroom)

Bergen Kjøkkensenter

+47 55 39 50 60

post@bergen-kjokkensenter.no

Helleveien 228, 5039 Bergen (se på kart)

Trondheim (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Trondheim

+47 72 86 51 12

post@snekkerntrondheim.no

Fossegrenda 17, 7038 Trondheim (Se på kart)

Leknes/Lofoten (Forhandler/Showroom)

Thomas Beyer AS

+47 91 67 61 60

thomas.beyer@gmail.com

Havet 22, 8370 Leknes (Se på kart)

Bodø (Forhandler/Showroom)

Johnny Selsbakk AS

+47 99 23 97 05

johnny@selsbakkas.no

Nordstrandveien 65A, 8012 Bodø (Se på kart)

Bakgrunn og organisasjon

Trappekompaniet er totalleverandør av trapper og rekkverk i hele Norge. Vi leverer alle slags tretrapper, trapper i stål og betong samt rekkverk av stål og glass, for innvendig og utvendig bruk.

Les mer om oss »

Få tilbud på trapp

Hvis du allerede har noen idéer om hvordan trappen skal utformes kan du fylle ut vårt skjema, vi gir deg raskt svar og hjelper deg videre i prosessen.

Tilbudsskjema »

Kvalitet med på laget

Trappekompaniet