Gå til innhold

Trappekompaniet er totalleverandør av trapper og rekkverk i hele Norge. Vi leverer alle slags tretrapper, trapper i stål og betong samt rekkverk av stål og glass, for innvendig og utvendig bruk. Vi har eksklusive avtaler med utvalgte og erfarne produsenter som innfrir Trappekompaniets høye krav til kvalitet og leveringsdyktighet.

Tromsø (Hovedkontor/Showroom)

+47 94 80 44 44

post@trappekompaniet.no

Rådhusgata 3 (Se på kart)

Kristiansand (Selger/Showroom)

+47 41 50 88 88

sverre@trappekompaniet.no

Vestre Strandgate 19 B (se på kart)

Oslo (Selger)

Svein Fredriksen

+47 91 33 81 11

svein@trappekompaniet.no

Tønsberg (Selger)

Jostein Christensen

+47 91 33 33 35

jostein@trappekompaniet.no

Bergen (Selger)

Roald Rosenlund

+47 95 78 44 74

roald@trappekompaniet.no

Alta (Selger)

Randi Emaus

+47 90 86 33 37

randi@trappekompaniet.no

Fredrikstad (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Fjeldstad Bygg

+47 69 35 45 60

post@fjeldstad-bygg.no

Gamle Ålevei 11, 1624 Gressvik (Se på kart)

Larvik (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Sørum Trevare

+47 33 13 90 90

post@sorum-trevare.no

Elveveien 15, 3262 Larvik (Se på kart)

Bergen (Forhandler/Showroom)

Bergen Kjøkkensenter

+47 55 39 50 60

post@bergen-kjokkensenter.no

Helleveien 228, 5039 Bergen (se på kart)

Trondheim (Forhandler/Showroom)

Snekker´n Trondheim

+47 72 86 51 12

post@snekkerntrondheim.no

Fossegrenda 17, 7038 Trondheim (Se på kart)

Leknes/Lofoten (Forhandler/Showroom)

Thomas Beyer AS

+47 91 67 61 60

thomas.beyer@gmail.com

Havet 22, 8370 Leknes (Se på kart)

Bodø (Forhandler/Showroom)

Johnny Selsbakk AS

+47 99 23 97 05

johnny@selsbakkas.no

Nordstrandveien 65A, 8012 Bodø (Se på kart)

Vi søker nye selgere

Vi søker etter forhandlere, både enkeltpersoner, salgsorganisasjoner og trappeprodusenter er av interesse. Trappekompaniet/Snickarlaget kan tilby gode betingelser og både sign-on fee, oppkjøp av bedrifter, garantilønn og medeierskap datterselskap kan være aktuelt i de rette tilfellene.

Les hele annonsen »

Trappekompaniet